Newsy

Warlords of Aternum

Warlords of aternum

Warlords of Aternum to turowa gra strategiczna. Pozwala na swobodne odkrywanie tajemnic fantastycznego, starannie wykreowanego świata oraz toczenie emocjonujących starć z podstępnymi przeciwnikami. Podstawą rozgrywki jest regularny udział w niezwykle dynamicznych oraz doskonale animowanych bitwach, przedstawionych za pomocą efektownej grafiki 3D.

Rozgrywka w grze Warlord of Aternum

Historia przedstawiona w Warlords of Aternum opowiada o fantastycznej krainie Dunmar, która już od dekad nękana jest przez okrutną rasę orków. Jej mieszkańcy w desperacji poszukują bohatera, który byłby w stanie uwolnić przerażony lud od strachu oraz powstrzymać nieustanne zagrożenie ze strony złowieszczych hord. Jedynie potężny watażka jest w stanie poprowadzić swoje wojska na ostateczne spotkanie z orkami, a tym samym raz na zawsze zakończyć demoniczną tyranię.

Głównym zadaniem gracza jest obrona niezwykłego świata Aternum, przede wszystkim poprzez zbudowanie dostatecznie potężnej, starannie wyszkolonej oraz odpowiednio wyposażonej armii. Podczas zabawy gracz zyskuje możliwość wyspecjalizowania poszczególnych jednostek poprzez przekazanie im unikatowych umiejętności. Również właściwe rozstawienie ich na polu bitwy może mieć kluczowy wpływ na przebieg potyczek, a tym samym znacząco zwiększyć szansę na zwycięstwo.

Umiejętności, doświadczenie i odpowiednia strategia

Podczas swojej emocjonującej wyprawy gracz ma możliwość zmierzenia się z całymi zastępami nienawistnych adwersarzy. Na efektywność podejmowanych działań oraz sukcesywność odbywanych bitew niemały wpływ ma odpowiedni poziom umiejętności oraz doświadczenia. Nie bez znaczenia pozostaje jednak zdolność do myślenia strategicznego, dzięki któremu możliwe jest przejęcie kontroli nad przydatnymi źródłami surowców oraz istotnymi placówkami handlowymi.

Aby zwiększyć możliwości taktyczne swojego oddziału, gracz musi zadbać o dostarczanie jego członkom legendarnego wyposażenia oraz przekazywanie im unikalnych umiejętności. Wyszkolenie jednostek specjalnych przy wykorzystaniu ich maksymalnego potencjału pozwala na pozostawienie wszystkich rywali daleko w tyle. W tym celu niezbędne jest poszukiwanie artefaktów, czyli różnych odmian broni oraz pancerzy. W połączeniu ze specjalnymi zdolnościami, mogą one całkowicie odwrócić przebieg staczanych bitew i zmienić losy krainy Dunmar.

Rywalizacja i współpraca

Gracz może przemierzać całe dziesiątki unikalnych hrabstw, a tym samym lepiej poznawać fantastyczny świat oraz zyskiwać znaczącą przewagę. Jedynie stawianie świadomych i dobrze przemyślanych kroków pozwala uczestnikom zabawy na przeistoczenie się w prawdziwych liderów oraz bohaterów krainy Dunmar, a tym samym odnoszenie sukcesów w grze Warlords of Aternum. Oprócz dozgonnej wdzięczności oddanego ludu fantastycznej krainy, gracz ma również możliwość uzyskania potwierdzenia swojego heroizmu oraz pozostania wyróżniającym się wojownikiem PvP. Dotarcie na sam szczyt rankingu oraz ustanowienie na nim własnego sztandaru możliwe jest właśnie dzięki odbywaniu pojedynków z innymi graczami. Zbudowanie własnej armii całkowicie od zera ułatwione jest jednak poprzez możliwość zawiązywania potężnych sojuszy.

Strona techniczna gry Warlords of Aternum

Przeznaczona na platformy mobilne gra Warlords of Aternum zwraca uwagę przyjemną dla oka oprawą graficzną. Doskonale prezentują się zarówno starannie zaprojektowane modele poszczególnych jednostek, jak i zróżnicowane lokacje oraz szczegółowe pola bitwy. Do zalet produkcji zaliczyć można także nieskomplikowane mechanizmy rozgrywki, które pozwalają na szybkie zrozumienie zasad funkcjonowania świata oraz zaangażowanie się w wielogodzinną zabawę.

Nie bez znaczenia pozostaje przystępny model biznesowy, wyróżniający się na tle innych gier mobilnych. Produkcja oparta jest na systemie free-to-play i pozwala na przyjemną oraz satysfakcjonującą rozgrywkę nawet bez przeprowadzania transakcji wewnątrz aplikacji. Gra Warlords of Aternum dostępna jest za darmo na platformie Google Play oraz w AppStore.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *